גבי לינדנברג

בעלים ומנהל עיצוב תעשייתי

גבי לינדנברג הקים את חברת לינדנברג עיצוב תעשייתי בשנת 2005, חמש שנים לאחר שסיים את לימודיו לעיצוב תעשייתי במכללת הדסה ירושלים.  במהלך 16 השנים האחרונות 'הוציא לאור' מספר רב של מוצרים בענפי התקשורת, הרפואה, הצריכה והצבא. יכולותיו יוצאות הדופן לאבחן את נקודות המפתח של תהליך הפיתוח ולתת פתרונות 'סופר' מדויקים, הפכו את לינדנברג עיצוב תעשייתי לחברה מובילה בתחומה בארץ. גבי מעיד על עצמו כאדם שעבורו אחריות היא ערך עליון, בעל מחויבות גדולה כלפי לקוחות החברה; אדם שמעניק שירות מהלב ויחס מקצועי שהולך ומשתבח עם הזמן... או ככה מספרים :-)

סטפני לינדנברג

מנהלת פיתוח עסקי

סטפני, שעלתה לארץ מצרפת, הצטרפה לשורות לינדנברג עיצוב תעשייתי בשנת 2010, לאחר שמילאה בהצלחה תפקידים ניהוליים במשק הישראלי ובחו"ל.  סטפני היא השעון השוויצרי, סליחה... הצרפתי, של החברה, ומקדמת את לינדנברג עיצוב תעשייתי בדייקנות ובעקביות להשגת כל יעדיה. אצל סטפני, שום דבר לא הולך לאיבוד! הודות ליכולות הניהול והארגון של סטפני, תחומי הפעילות של המשרד הולכים ומתרחבים, וכיום אנו מעניקים ללקוחותינו שירות שאין לו תחרות. 

ג'ואל קמר

מעצב תעשייתי

ג'ואל סיים את לימודיו לעיצוב תעשייתי באוסטרליה, עבד בשנותיו הראשונות ביבשת הרחוקה, עד שעלה ארצה וגורלו הצטלב עם סטודיו לינדנברג. ג'ואל הוא מעצב מוכשר ופיקח שהביא לסטודיו רוח רעננה, חוש הומור, ויכולות עיצוביות רבות. מתמחה בפיתוח קונספטים הדורשים חשיבה יצירתית "ומחוץ לקופסה".  כמו כן יודע לשלב יכולות עיצוביות וטכניות כאחד, ומשתלב היטב עם שיטת העבודה של סטודיו לינדנברג.