שירותי החברה - סטודיו לעיצוב מוצר - לינדנברג
לינדנברג עיצוב תעשייתי

שירותי החברה

פיתוח קונספט:

 כל פרוייקט מתחיל מנקודה אחרת. ישנם כאלה שמאוד מגובשים בעמדתם, אך יש אחרים שמתקשים לדמיין את המוצר שלהם וכיצד יראה בסוף התהליך. פיתוח קונספט הוא שלב הכרחי בתחילת פרוייקט. לפעמים אנו נדרשים לפתח קונספט פונקציונלי, ולעיתים קונספט צורני. חשוב מאוד להקדיש מחשבה וזמן לשלב הזה, שכן הצלחתו בוודאות יקבע את הצלחת המוצר. הדרכים למימוש הצלחת השלב הזה, הם בעזרת רישומים ידנים או סקיצות ממוחשבות, תלוי באופי הפרוייקט.

עיצוב המוצר:

11

 מי שיגיע אלינו מגובש בעמדתו,  נציע לו להתחיל את העבודה משלב של עיצוב המוצר. לרוב, שלב זה מתבצע בעזרת תוכנה תלת מימדית, ובה ניתן "למדל" כל רכיב או חלק של המוצר. לאחר שכל רכיבי הבסיס בנוים, ניתן יהיה להתחיל לעצב את המוצר או במילים אחרות לתת לו "סטיילינג". מעצב מוצר מקצועי ידע לקחת בחשבון בשלבי העיצוב, טכנולוגיות לייצור וחומרים מתאימים למוצר, שכן העיצוב יהיה מושפע מטכניקת הייצור שיוגדרו.

תכנון המוצר:

 תכנון מכאני של המוצר הינו השלב שבו יורדים לפרטים באופן מקסימלי, ועובדים באופן פרטני על כל חלק של המוצר. שלב זה דורש מהמתכנן המכאני הבנה טכנולוגית מעמיקה, שכן בדרך כלל במוצר נתון ישנם מגוון טכנולוגיות לייצור, ויש צורך לשלבן ביחד. שלב זה הוא גם שלב אינטגרטיבי, ובו בודקים שכל מכלולי המוצר כמו מעגלים אלקטרונים, מנגנונים וקליפות המעטפת מתחברים למוצר אחד מושלם.

הפקת אב טיפוס:

10

 יש מגוון אפשרויות לייצור אבי טיפוס.  בסטודיו לעיצוב מוצר לינדנברג, מדפסת תלת מימדית שמסייעת לנו בשלבי הפיתוח וגם משמשת אותנו להצגת מודלים פיזים ללקוחותינו. ישנם גם לשכות שרות שמספקות שירותי מידול מקצעוי, שעם חלקן אנחנו עובדים באופן קבוע. בנוסף, כאשר מדובר במודלים מורכבים ומרובי חלקים המצריכים ייצור אצל ספקים שונים, אנחנו יכולים להפיק את הדגם עבורכם, וכך לחסוך לכם המון עלויות וטרטורים מיותרים.

פתרונות מחוץ לקופסה:

 מה בעצם אנחנו עושים? אנחנו מעצבים מוצרים, בתחומים מגוונים... אך פעמים רבות, פונים אלינו לקוחות שמחפשים פתרונות ורעיונות שונים מהרגיל עבור בעיות שנתקלים בהם במהלך פיתוח המוצר או במהלך חיי המוצר. אנו המעצבים בורכנו ביכולת לשלב עולמות שונים, כמו עיצוב והנדסה, אומנות וטכניקות ייצור, והיכולות הללו עוזרות לנו לספק רעיונות יוצאים מן הכלל שיכולים להיות ההבדל בין הצלחה ולבין אי-הצלחה של המוצר.

תכנון מנגנונים וחישובים מכאנים:

 ישנם מוצרים המכילים מנגנונים מכאנים מורכבים, כמו מנועים, מנופים גלגלי שיניים וכד'. גם פרוייקטים הדורשים חישובי עומס ותכנון לתנאי סביבה מיוחדים. אנחנו נוכל לתת לכם את כל המענה התכנוני, בעזרת מהנדסי מכונות מיומנים ומנוסים וכל זה תחת קורת גג אחת. חשוב מאוד להדגיש את שאנחנו תמיד עם יד על הדופק גם בהיביט העיצובי של המוצר, ואף פעם לא נזניח את החשיבות למראה המוצר.

ייצור:

 ייצור מוצרים הינו שלב בו אנחנו קוצרים את הפירות של כל העבודה המקיפה שביצענו במהלך שלבי העיצוב של המוצר, והתכנון המכאני. אנחנו מכירים את המוצר היטב ומומלץ מאוד שנמשיך ללוות את תהליך הייצור. לייוי בשלבי הייצור כולל תקשורת עם הייצרנים השונים, ופיקוח של מהנדס בכיר לאורך כל שלבי הייצור. אנחנו נוכל להמליץ לכם על ייצרנים שאנו סומכים עליהם, ושיכולים לספק לכם את התוצרים הטובים ביותר.

פתרונות מיוחדים ליזמים:

בין לקוחותינו, אנו שומרים פינה חמה מאוד ליזמים וחברות סטארט אפ בשלבים המוקדמים ביותר של פיתוח המוצר. יש לנו "פתרונות" מותאמים עבורכם. אנו מסוגלים להגשים לכם את החלום,  בעזרת אמצעי המחשה שישאירו אתכם ואת המשקיעים פעורי פה, וכל זה במחירים הוגנים.

 • 1
  פיתוח קונספט
 • 2
  תכנון ועיצוב מוצר
 • 3
  אב טיפוס ותיק מוצר
 • 4
  ייצור

תהליך העבודה מתחיל בהקשבה. הבנת הלקוח ודרישות המוצר. בשלב זה אנו מציעים רעיונות עיצובים ופונקציונלים לצורך קביעת אבני יסוד להמשך העבודה. כדי לפתח קונספט מנצח, אנחנו מאבחנים ראשית את ה"נקודות הכואבות" ומציעים פתרונות אמיתים וברי ביצוע.

שיטת העבודה שלנו מאופיינת ביכולת שילוב בין עיצוב המוצר לתכנון המכאני שלו. היתרון של שיטה זו מקנה לנו אפשרות לשלוט בתהליך הפיתוח באופן מקסימלי, שכן עיצוב המוצר נתמך בתכנון מכאני נכון ולהיפך.

שלב הייצור מתקרב אך לפני כן יש לייצר אב טיפוס ע"מ לבדוק את התכן המכאני, ולהתרשם מהעיצוב של המוצר. ביכולתינו לספק לכם אבי טיפוס מורכבים, וברמת ביצוע גבוהה מאוד. לאחר מכן נכין תיק מוצר המכיל את כל הנתונים הנדרשים לייצור המוצר.

בשלב זה, אנו יכולים לללוות אתכם בכל שלווי הייצור של המוצר ואף לסייע בייצור שלו. אנו נמליץ לכם על הייצרנים הטובים ביותר או שנייצר עבורכם את המוצר.